Ostatki z Fundacją im. dr M. Lisikiewicza

10 lutego 2018 roku po raz kolejny w Restauracji Szelców w Lesku odbył się IX Bal Charytatywny , zorganizowany przez Fundację im. dr Mirona Lisikiewicza na rzecz pomocy dla Szpitala w Lesku.

Jak w latach poprzednich nie zawiedli nasi goście, którzy  wspierają naszą imprezę poprzez liczne przybycie oraz przekazywane fanty na licytację.

Królem IX Balu Charytatywnego został Pan Jan Giefert który najwyżej wylicytował jedną z prac wykonaną  przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej na Huzelach.
Atrakcją balu  był występ grupy artystycznej AMATUM z Nowej Dędy przy współudziale grupy SKUTUM  z Sanoka , którzy przenieśli nas na chwilę w klimat  XVII wieku.
Jak co roku podczas balu odbyła się licytacja prac  lokalnych artystów , która jak zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Podczas IX Balu Charytatywnego oprawę  muzyczną zapewnił Pan Zbigniew Gałązka.
Pragniemy podziękować właścicielom restauracji , którzy zadbali o wyśmienitą atmosferę i jak co roku wsparli naszą inicjatywę oraz wszystkim uczestnikom balu i sponsorom życząc im dużo  zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Podczas balu zebrano kwotę 16.800 zł, która zostanie przeznaczona na cele statutowe Fundacji.
Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom, wśród których znaleźli się :

1.    PGE Energia Odnawialna Solina
2.    Grzegorz Jakubowski – Firma H-U "Troja" Zagórz